Zdravím, chtěl bych se zeptat, předělával jsem vodu do chalupy (protože nemám moc financí, tak sám bez instalatéra) nedával jsem redukční tlakový ventil, protože starý už byl moc starý a také jsem na něj jaksi zapomněl, dával jsem jen obyčejný kulový ventil. Při napouštění bojleru jsem si všiml, že mám slabý tlak nejen teplé, ale i studené vody. Tu jsem napojil přímo do baterie a sprchového koutu. Může být problém v tom, že tam nemám ten redukční ventil? Vodu mám obecní, na dvoře mám jeden kohoutek a tam je tlak dobrý, z něj mi jde rovnou připojení do domu. Děkuji za vaši radu.