Zdravím vás, mám dvě otázky na toto čerpadlo, jakou má výšku v cm…
A je možné zapnout automaticky režim na toto čerpadlo, když vstupní voda o např. 1 cm? Že začne čerpat?
Jde mi o toto, mám venkovní schodiště, když hodně prší, tak mi voda teče do sklepa, proto chci udělat na posledním schodu nějakou betonovou jámu, kde bude čerpadlo umístěno, když stoupne hladina, aby se automaticky zapnulo a odčerpalo vodu, takové něco se stane možná 2/3 krát do roka, tak bude využíváno minimálně, ale bude stále v elektrické zásuvce, je toto čerpadlo na toto vhodné?